Eleştiri Öğrenciler İçin Bir Rehber

35,00 TL

Eleştiri Öğrenciler İçin Bir Rehber

Terry Barrett
HAVALE :34,65 TL %1 EFT İndirimi
35,00 TL
Kitap Açıklaması

"Bu kitabın hazmedilmesi öyle kolay ki öğrencilerin ve öğretmenlerin eleştiri çalışmalarını hevesle  bekleyeceklerini eleştiri sürecinden keyif alacaklarını ve bu deneyimin genelinden önemli oranda faydalanacaklarını görebiliyorum."
James Thurman Kuzey Teksas Üniversitesi ABD

"Sanat öğrencileri ve eğitmenleri tarafından bilinçli şekilde kullanılırsa her tür sanat ve tasarım faaliyeti için istisnai bir kaynak olan bu kitap eleştiri deneyimini çarpıcı düzeyde dönüştürüyor."
John Ganis Yaratıcı Çalışmalar Okulu ABD

ELEŞTİRİ: Öğrenciler İçin Bir Kılavuz sanat ve tasarım öğrencilerinin okuldaki atölyelerde yapılan eleştirilerde en yaygın kullanılan yöntemlerden azami fayda sağlamasına yardımcı olacak pratik bir kılavuz. ELEŞTİRİ atölyelerde yapılan eleştirileri korkulacak etkinlikler değil gelişimi teşvik edecek olumlu verimli ve ilham verici yollardan biri olarak konumlandırıyor. Eleştirilere anlamlı ve motive edici katılım sağlanması için zorunlu becerileri bilgileri tavırları açıklıyor. ELEŞTİRİ öğrencilere eleştirilerin neden ve nasıllarını öğreterek eleştiri oturumları sırasında ve sonrasında hem eğitmenlerinden hem de arkadaşlarından zengin şekilde istifade etmelerini sağlıyor.
Ünlü yazar Terry Barrett öğrencileri atölye eleştirilerinin değeri konusunda bilgilendiriyor onlara rehberlik yapıyor ve onların moralini yükseltiyor. Neyin işe yarayıp yaramadığını gerçek yaşamdan alınan örneklerle anlatan Barrett okurlara eleştirileri katılınacak gözlem yapılacak gelişilecek sanat ve tasarımla her düzeyde meşguliyeti artıracak birer fırsat olarak görmelerine imkân veren bilgiler aktarıyor.

Kitap Özellikleri''''''''
Barkod9786059452601
Basım Yılı2020
Cilt DurumuKarton Kapak
DilTürkçe
Ebat13,5 x 19,5
Kağıt TürüKitap Kağıdı
Sayfa Sayısı167
135 TL ve üzeri kargo bedava
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.