Sepetim 0
Sepetinizde ürün bulunmuyor

Eşler Arasında Karşılıklı Güven

http://www.ravzakitap.com/kitap/sabahattin-ucar/esler-arasinda-karsilikli-guven.htm

Sabahattin Uçar Kimdir?

Sabahattin Uçar, Amerika Birleşik Devletlerinde yaşamını sürdüren yazar Avrupa İslam Üniversitesi’nde Öğretim Üyesi olarak görev yapmaktadır. Birçok televizyon kanalında program düzenlemiş ve farklı bölgelerde konferanslar vermiştir.  Sabahattin Uçar, aynı zamanda yazdığı kitaplarla ve okuyucu ile sohbetlerinde sorunlu ailelere de destek verme görevini üstlenmiş sosyal bir insandır.

Eşler Arasında Karşılıklı Güven-Ömür Boyu Mutluluk Serisi 5 Arka Kapak Bilgisi

Evliliğin temeli sevgi ve güven duygusuna dayanmaktadır. Elinizdeki kitap eşlerin birbirine nasıl davranması gerektiğini ve sevgi ile saygının evliliğin geleceği için ne kadar önemli olduğunu anlatmaktadır. Eşler arasında karşılıklı güven duygusu isimli bu kitabın 5. Serisinde diğer serilerde olduğu gibi evlilik birliğini sarsacak hareketler sıralanmış ve eşlerin birbirine nasıl davranmaları gerektiği vurgulanmıştır. Evlilik birliğinin kurulması ve uzun ömürlü olmasının ilk şartı karşılıklı güven ve anlayıştan geçmektedir. Bu duyguların varlığı nasıl korunmalı, neler yapılmalı sorularının cevapları verilmeye çalışılmaktadır.

Eşler Arasında Karşılıklı Güven

Eşler arasında karşılıklı güven kitabının özeti şöyledir: İnsanlar mutlu olmak için evlilik yapmalarına rağmen birbirlerini terk ediyorlar. Bu kadar büyük bir sevgi nasıl yok olabilir? Evlilik için önemli noktalardan bir tanesi de karşılıklı güven ve sadakat duygularını yaşamak ve yaşatmaktır. Evlilik uzun soluklu bir yoldur. Bu yolda çeşitli engeller karşımıza çıksa bile karşılıklı güven duygusu sayesinde bu engeller rahat bir şekilde aşılmaktadır. Evlilikte eşlerin birbirlerine karşı besledikleri güven duygusunu sarsacak kıskançlık, zan, yanlış bilgi vermek, yanıltmak, yalan haberler, iftira, eşlerin birbirinden gizli hareketleri ve çeşitli dedikodular bunlardan bazılarıdır.

Kitap İle İlgili Yorumlar

Eşler Arasında Karşılıklı Güven isimli bu kitap hakkında gerek satış noktalarında gerekse sosyal ağlarda yapılan yorumlar kitabın okurları için faydalı olduğu ve birçok evlinin bu kitap sayesinde sorunlarına çözüm bulduğu yönünde yorumlar yapılmıştır.

Kitabın Yayınlandığı Tarih

Kitap 02.08.2013 yılında yayınlanmıştır.  Kitap sayfa sayısı 72, Karton Kapak, Kitap Kâğıdı ve Boyut 10,5 x 20 cm özelliğindedir. Eşler arasında karşılıklı güven isimli kitap 1. Baskı olarak satışta bulunmaktadır.

 Kapat