Erkek ve Kadın Kitapları

Bir cinsiyete özgü yazılmış kitaplar okur kitlesini tek cins üzerine yoğunlaştırmıştır. Yani ya kadınların okuması için ya da erkeklerin okuması için yazılan kitaplardır. Bu kitaplarda kendi cinsiniz üzerine ayrıntılı bilgilere erişirken ilham kaynağı bulmuş olursunuz. Bazı tek cinse yazılmış kitaplarda da karşı cins üzerine yapılacakların listesi yer alır. Bu tür kitaplar genel olarak yol gösterici didaktik nitelikler taşımaktadır.

 Hem Yerli Hem de Yabancı Cinsiyet Kitapları 

 Bu listede tamamen erkekler üzerine ya da tamamen kadınları kapsayan kitaplara yer ayrılmıştır. Hem dünyaca ünlü hem de Türk yazarların kalemlerinden çıkmış bu eserleri okurken kendinizi özel hissedeceksiniz. Bu tek cins üzerine yoğunlaşmış eserlere örnek vermek gerekirse... 

 Dünyadan ve Türkiye'den Örnekler

 Erkeklik Kitabı, Erkek Beyni, O Kadınlar, Erkekleri Anlama Klavuzu, Bi Kahve İçebilir Miyiz?, Kadın Düşmanı Sözlük, Kadınları Etkileme ve Kazanma Yolları, Kadınlar Direniş ve Devrim, Tarihe Yön Veren 100 Kadın, Adam, Kadın gibi erkek kadın genel kitaplar bu kategoride yer almaktadır. Görsellere tıklayarak kitapların içeriği ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Toplam 1393 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.