Kapitalizm Sosyalizm Ve Demokrasi

%20
32,00 TL
25,60 TL
%20
%20
32,00 TL
25,60 TL
Kazancınız:6,40
Kitap Açıklaması

Marksizm bir dindir. Kendisine sadık olanlara ilk planda hayata anlam veren olayları gelişmeleri değerlendirmek için mutlak referans noktalarından oluşan bir sistem sunar. İkinci planda ise Marksizm bir kurtuluş yolunu kötülüğü ortaya koyan gerçeği insanlığa ya da insanlığın seçilmiş bir bölümüne göstermektedir. Daha açık bir ifadeyle belirtirsek Marksist Sosyalizm; yeryüzünde cenneti vaat eden dinler grubundadır. Ben Marksizm'in bu karakteristik özelliklerinin formüle edilmesinin bir hiyeroglif uzmanı tarafından yapılmasının Marksizm'in sosyolojisinin derinlerine daha çok inilmesini sağlayacağını hem de bir ekonomistin yapabileceğinden daha iyi bir şekilde araştırılmasını mümkün kılacağını düşünüyorum...
Marks kişi olarak gözleri önünde yükselen bir anıtı görmekten aciz sıradan sosyalist profesörlerin aksine çok daha medeniydi. Kendisine ve dünya görüşüne ne kadar uzak olursa olsun Marks bu uyarlığın değerlerini ve bu değerlere mutlak ilgili kazanımları mükemmel bir şekilde anlatabiliyordu. Bu konu da içnde kapitalizmin bütün eserlerini övdüğü Komünist Manifesto yu örnek olarak göstermek ve düşünüş sınırlarının genişliğini belirtmek mümkün olur. 
Marks kapitalizmin tarihsel gerekliliğini kabul etmiştir. Bu tutumu Marksın kendisinin bile kabul etmeyi reddedeceği bir takım sonuçlar doğurmaktadır. 
·         Arka kapak kitabın içinden vb şekilde belirtilmelidir.

Kitap Özellikleri''''''''
Barkod9789759007294
Basım Yılı2021
Cilt DurumuKarton Kapak
DilTürkçe
Ebat13,5 x 21
Kağıt TürüKitap Kağıdı
Sayfa Sayısı348
135 TL ve üzeri kargo bedava
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.