Sepetim 0
Sepetinizde ürün bulunmuyor
%35
İçindeki Seni Harekete Geçir Mehmet Baki Öztürk

İçindeki Seni Harekete Geçir

Stok Kodu
9786055000530
Sayfa Sayısı
168
Dil
Türkçe
20,80TL
13,52TL
Kazancınız : 7,28TL
Taksitli fiyat : 3 x 4,51TL
%35
Temin süresi 2 iş günüdür.
Havale/EFT ile : 13,11TL
İçindeki Seni Harekete Geçir
İçindeki Seni Harekete Geçir
MGV Yayınları
13.52

Bir toplantı salonunda yüksek başarılar elde eden bir kişiyi alkışlıyorsunuz. İçinizden aynı başarıyı elde etmek geçiyor. O çoşkuyu hissetmek istiyorsunuz ancak nasıl ve nereden başlayacağınızı bilemiyorsunuz. Aslında o alkışlanan kişinin yerinde veya yanında olabilirdiniz. Eğer görmek için ilgi, anlamak için bilgi, gerçekleştirmek için sevgi, sonuç için sabır, bunların tamamı içinse kesintisiz emek ve yüksek çoşkuya sahipseniz siz de başarabilirsiniz.

Herkes çoşkuya sahip olabilir. Yeter ki kendisini çoşturacak hayalleri ve hedefleri olsun.

Kayda değer hiçbir mücadele çoşku olmadan kazanılamaz. Ne iş yapoyorsanız yapın, işinize bütün ruhunuzu katın. İşinizde çoşku duyuyorsanız. korkacak bir şeyiniz yoktur. Sınırsız çoşkuya sahip bir adam mutlaka başarıya ulaşır. Coşku dünyadaki en büyük varlıktır. Parayı ve gücü dize getirir.

Büyük başarılar yüksek seviyedeki çoşkuyu takip eder. Çoşkunuzu kaybetmediğiniz sürece yeni fırsatlar karşınıza çıkacaktır. Başarısızlıktan başarısızlığa koşsanız da, her durumda çoşkunuzu koruyun. Sonunda başaracaksınız. Yüksek coşku inançla mümkündür. İnanç bütün yatayları dikey, bütün zorlukları kolaylık, bütün darlıkları genişlik bütün olmazları mümkün hale getirir. İnanç dağları yerinden sarsar çağ açar çağ kapatır.

Kapat