Koruyucu Ergoterapi ve Çevresel Düzenlemeler

%3
110,00 TL
106,70 TL

Koruyucu Ergoterapi ve Çevresel Düzenlemeler

%3
%3
110,00 TL
106,70 TL
Kazancınız:3,30
Kitap Açıklaması

Ergoterapide koruyucu yaklaşım stratejileri yaşam boyu sağlık ve iyilik halini sürdürmede yaşam tarzı seçimleri ve kişisel sorumlulukları hedefleyerek uygulanan terapötik müdahalelerdir. Ergoterapide koruyucu yaklaşımların amacı sağlıklı beslenmenin ve aktif yaşam tarzının teşvik edilmesi zihinsel ve duygusal iyilik halinin sürdürülebilmesi ve yaralanma ve zararlı alışkanlıkların önlenmesidir.
Politikalar sistem çevre medya ve hizmet sunan profesyoneller kanıta dayalı sağlık iyilik hali ve koruyucu yaklaşımları destekleyen önemli unsurlardır.
Bu kitap ergoterapi lisans yüksek lisans doktora öğrencileri ve ergoterapistler için ergoterapide koruyucu yaklaşımlara yönelik kapsamlı değerlendirme yöntemleri ve müdahale yaklaşımlarını içeren rehber bir kitaptır.
Kitap üç kısımdan oluşmaktadır. İlk bölümde ergoterapide koruyucu yaklaşımlar ile ilgili teori modeller ve temel yaklaşımlar; ikinci bölümde farklı yaşam dönemlerinde koruyucu ergoterapi yaklaşımları; üçüncü bölümde ise farklı problemlerde koruyucu yaklaşımlar kapsamlı olarak anlatılmıştır.
Kitabın yazılmasında özveri ile çalışan ve emek veren tüm yazarlara ve Hipokrat Yayınevine gönülden teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Faydalı olması dileği ile hepinize iyi okumalar dileriz...
Prof. Dr. Gonca Bumin
Doç. Dr. Gökçen Akyürek

Kitap Özellikleri''''''''
Barkod9786257399241
Basım Yılı2021
Cilt DurumuKarton Kapak
DilTürkçe
Ebat16 x 24
Kağıt Türü1. Hm. Kağıt
Sayfa Sayısı422
135 TL ve üzeri kargo bedava
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.