Muhteşem Erkekler Seti - 1

%45
73,00 TL
39,90 TL

Muhteşem Erkekler Seti - 1

HAVALE :39,90 TL %1 EFT İndirimi
73,00 TL
%45
%45
39,90 TL
HAVALE :39,90 TL %1 EFT İndirimi
Kitap Açıklaması

algi-yonetimi-ve-manipulasyon-genel-pinar-yayinlari-mucahit-gultekin-740356-18-B.jpg (34 KB)

İçinde yaşadığımız modern şehir hayatında bir yandan görevler ve zorunlu ilişkiler içinde boğulurken diğer yandan algı yöneticilerinin manipülasyona dayalı kandırma teknikleriyle baş etmeye çalışıyoruz. Zira gerçekle aramıza giren manipülatörler; gördüklerimizi duyduklarımızı ve hatta dokunduklarımızı nasıl yorumlayacağımızı belirlemek için profesyonel bir çaba gösteriyor. Neticede algı yöneticileri kolaylıkla verebildiğimiz "hayır" deme ve itiraz etme tepkisini ortadan kaldırarak insanları edilgen hale dönüştüren uzman­lık kodlarından yararlanmakta son derece mahirdirler. Oysa bu teslimiyetçi durum aile siyaset ve bilim ilişkileri başta olmak üzere toplumsal alanın farklı katmanlarında bizi türlü yalanların kurbanı haline getirebilir. Peki algı yöneticilerinin manipülasyonları karşısında "hayır" demek hepimize neden bu kadar zor gelir? Usta yalancıların yönettiği bir dünyada yaşadığımızın farkında mıyız? Onay­lamadığımız düşünceleri onaylar görünmek pahasına bizi başkalarına uyum sağlamaya iten nedir? Dahası kandırmanın başarılı olmasında "niçin?" sorusunu sormayışımızın etkisi ne düzeydedir? Kampanyalar ve sürekli tekrar bizi nasıl yönlendirir? Manipülasyonları başarılı kılan unutkanlık duy­gusallık ve düşüncesizlik zaaflarından kurtularak algı yöneti­cilerine karşı direnmeyi nasıl başarabiliriz? Mücahit Gültekin Algı Yönetimi ve Manipülasyon'da kanmanın ve kandırmanın psikolojisinin nasıl işlediğini çeşitli örneklerle gözler önüne seriyor. örnekler sağlık eğitim bilim siyaset sinema ticaret ve İslam tarihi gibi farklı alanlardan seçilmiştir. Elinizdeki kitap manipülatörlerin tekrara dayalı kandırma süreçlerini sekteye uğratmak için her daim eleştirel düşün­menin gerekli olduğunun altını çiziyor. Gerçeğin peşinden sabırla yürüyerek yalanı yalancıyı ve yalana maruz kalanı inceleyen yazar algı yöneticilerinin operasyonlarına karşı direnememenin sebep olduğu sıkıntılardan kurtulmayı vaat ediyor.
kuran-ve-sunnete-gore-musluman-sahsiyeti-430059-hayat-ravza-yayinlari-1825144-43-B.png (698 KB)

Müslümanın, hem ferdi hayatında hem de toplumsal hayatında uyması gereken kuralları, taşıması gereken değerleri vardır. Elinizdeki eser fert ve toplum açısından Müslümanın nasıl bir şahsiyet ve karaktere sahip olması gerektiğini incelemektedir.

namaz-bir-tevhid-eylemi-arastirma-inceleme-pinar-yayinlari-abdullah-yildiz-960862-17-B.jpg (48 KB)

Namaz kılan bir mü'min bir bakıma günde beş kez muharebe meydanına çıkmakta ve 'Allah'u ekber' sloganını dilinden düşürmeyerek nefsiyle ve Şeytan'la kıyasıya savaşmaktadır. Zaten; ilahlaştırılmaya meyyal olan nefisleri ayaklar altına almadan putlaştırılan dünyaya ve onun nimetlerine karşı ahireti tercih etmeden şeytana ve onun askerlerine kin duymadan Allah'ın dışında ilahlık ve rablık iddia eden bütün otoriteleri reddetmeden kılınan namaz beyhudedir. 'Yalnızca Allah'a ibadet edeceğine ve yalnızca O'ndan yardım dileyeceğine' dair söz verdiği halde; sahte ilahlara kullukta bulunmaya onlara alkış tutmaya devam eden Allah'ın dışındaki fani varlıklardan medet bekleyen kimse havanda su dövüyor demektir.'


Kitap Özellikleri
Basım Yılı 2020
Dil Türkçe
Kapak Karton Kapak
Toplam Sayfa Sayısı728
Barkod3339876054437
1.KitapAlgı Yönetimi ve Manipülasyon
2.KitapKur’an ve Sünnete Göre Müslüman Şahsiyeti
3.KitapNamaz / Bir Tevhid Eylemi
135 TL ve üzeri kargo bedava
ucuz son.jpeg (71 KB)
ayni-gun-kargo-669x371.png (26 KB)
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.