Nasıl Anlatsam?

%20
30,00 TL
24,00 TL
%20
%20
30,00 TL
24,00 TL
Kazancınız:6,00
Kitap Açıklaması

Anne babaların çoğu cinsellik ve çocuk kelimelerini bir araya bile getirmekten çekinirler. Oysa insan cinsel bir varlıktır ve cinsellik anne karnından itibaren insanın gelişim yolculuğunun önemli bir parçasıdır. Bu yolculukta çocukların ilk rehberleri olacak anne babalar için en güçlü araç cinsel eğitimdir. Pratik bilgilerle dolu bir cinsel eğitim kılavuzu olan bu kitap hem anne babalar hem de çocuk ve ergenlerin gelişim ve değişim sürecinde onlara destek veren ruh sağlığı uzmanları için bir başucu kitabı olacaktır.
Psikoterapist & Yazar & Eğitmen Cem KEÇE - Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği Başkanı

Cinselliğin bir tabu ve genellikle konuşulmaktan kaçınılan bir konu olduğunu görüyorum. Konuşulmayan bilinmeyen sorgulanmayan alanlarda ise bilgi kirliliklerinin artması toplumun daha çok zarar görmesi kaçınılmazdır. Uzman Psikolojik Danışman Buket Bayındır'ın bilimsel verilerle harmanlayarak kaleme aldığı bilgi ve birikimini aktardığı bu eserin  alanda çok büyük bir açığı kapatacağına hem uzmanlara hem ebeveynlere ışık tutacağına inanıyorum.
Uzm. Psk. Dan. Oğuz ÖZAT - Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği Başkanı

Çocukların ve ergenlerin hem fiziksel hem de ruhsal gelişimlerinde önemli bir rol oynayan cinsel eğitim toplumumuzun kanayan yarası olan  cinsel ihmal ve istismardan çocuklarımızı koruyabilmek için onları doğru zamanda doğru bilgi ile donatmak sorularına doğru yanıtlar vermek için gereklidir. Uzman Psikolojik Danışman Buket Bayındır bu kitabıyla ebeveynler ve eğitimciler için en doğru bilgilere anlaşılır bir dil ile ulaşabilecekleri altın değerinde bir kaynak sunuyor. Hatta sadece okumakla kalmayacağınız çocuğu olan tüm arkadaşlarınıza armağan edebileceğiniz değerli bir hediye...
Dr. Obengül EJDER - Psikoterapist

Kitap Özellikleri''''''''
Barkod9786054912681
Basım Yılı2020
Cilt DurumuKarton Kapak
DilTürkçe
Ebat13,5 x 19,5
Kağıt TürüKitap Kağıdı
Sayfa Sayısı224
135 TL ve üzeri kargo bedava
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.