Ramazan Seti 2 - 5 Kitap+1 Hediye

%47
114,00 TL
59,90 TL
%47

Ramazan Seti 2 - 5 Kitap+1 Hediye

Kollektif
HAVALE :59,90 TL %1 EFT İndirimi
%47
114,00 TL
59,90 TL
HAVALE :59,90 TL %1 EFT İndirimi
Kampanya Açıklaması


30gün.jpg (12 KB)
Ramazan Baharı 30 Günde Manevi Devrim (Dr. Halid Ebu Şadi)
Ramazan ayında sen kalabalık topluluklarla oruç tutar coşkun gruplarla beraber teravih namazı kılar mağfiret için yakaran binlerce kişi ile beraber Kur'an hatimlerinde bulunursun. Bu yolda yürüyenlerin az olmasından dolayı yalnızlık hissetme! Bilakis cesaretli ol ve metanetini koru! Normalde tembel ve üşengeç olsan da hayırlı işler yapma konusunda hırslı ol. Ramazan ayındaki bu coşkun amelleri başka bir zamanda bulamazsın.Mescitler Ramazanda dolup taştığı gibi hangi zamanlarda dolup taşıyor?İnsanlar Ramazan ayında Kur'an okuma yarışına girdikleri gibi hangi aylarda böyle bir yarışa giriyor? Ramazan ayında muhtaçlara uzatılan yardım elleri başka hangi ayda uzatılıyor?

dela.jpg (55 KB)
Delailü'l Hayrat Türkçe Okunuşlu-Türkçe Açıklamalı (Süleyman El-Cezuli)
Arapça ve Türkçe metni marşılık sayfalarda dizayn edilmiş, kolay okunuşlu bilgisayar hatlı, iri yazılı, renkli fihrist kesimli.

ahiret.jpg (10 KB)
Ahiret Yolculuğuna Hazırlık (Mehmet Kasadar)
Hamd Alemlerin Rabbi olan Allah'a Salat ve Selam O'nun Resulü Hz. Muhammed Mustafa (sav)'in üzerine olsun. Ebedi hayat yolculuk kitabını hazırlamak için uzunca bir uğraş verdik ve siz değerli gönüldaşlarımızın istifadesine sunmaya çalıştık. Bütün insanlar ve bizler ebedi hayat inanıp o hayatı kazanmak için elden geldiğince gayret sarfetmeye çalışıp tüm bedenimizi ve malımızı Allah yolunda infak etmenin önemini anlatmaya çalıştık. Sizlerde takdir edersiniz ki Allah yolunda canımızı ve malımızı harcamak çok zordur. Bizlerde istedik ki en azından bu olayı sizlere hatırlatalım. Bu eseri hazırlarken ömürlerini ilme irşada adamış Allah yolunda giden Allah dostlarının sohbetlerinden onların eserlerinden yararlanarak siz değerli gönüldaşlarımıza sunmak istedik. Sahip olduğunuz bu muhteşem eser ahiret ile ilgili yazılan kitaplar arasında en ender kitaplardan birisidir. Sizlerce de malumdur ki her canlı muhakkak bir gün ölecektir ölümden kaçış yolu yoktur ve bu anı herkesin yaşayacağını bu anın bizlere uzak olmadığını hatırlatmak istedik. Şunu da net bir şekilde söyleyelim ki Ölüm bir yok oluş değil ebedi hayatın başlangıcıdır işte insanın asıl serüveni bundan sonra başlamaktadır insanın ölüm anından sonra berzah hayatı kıyametin halleri ölümden sonra yeniden diriliş haşr kıyamet günü hesap mizan sırat cennet ve cehennemin yaşanacağı bir sürecin içerisine girmektedir. Böyle uzun bir yolda bizleri aşılması güç zorluklar ulaşılması zor menziller beklemektedir o açıdan da bize düşen dünya hayatında da ebedi aleme nasıl bir hazırlık yapmamız gerektiğini anlatan bu şaheseri sizlerle paylaşmak istedik. Allah Resulü (sav) Buyurduğu üzere : " Dünya hayatı geçici bir gölgelikten ibarettir." Bir insanın ebedi hayatta mutlu mesut bahtiyar olması için imtahanını kazanabilmesi için ciddi hazırlıklara ihtiyacı vardır. Şimdi biz sizlere soruyoruz; Ebedi hayat için neler yaptık ? Ebedi hayatı kazanmayı ne kadar istiyoruz ? kısacası ebedi hayat için yolculuk azığımız var mı ? Her Müslüman gibi bizde cenneti istiyoruz peki cennete giden menzilde neler var bunları biliyor muyuz ? İşte biz sizlere bu Ebedi Hayata Yolculuk kitabının içerisinde ölümden ahiret aleminde kadar tüm konuları işlemeye çalıştık. Bu kitabı hazırlarken de büyük üstadların muhteşem eserlerine başvurduk. İmama gazali İmam Rabbani Abdülkadir Geylani Ebülleys Semerkandi Şah-ı Nakşibend ve bir çok sayamadığımız büyük alimlerimizin eserlerinden faydalandık. Allah Azze ve Celle hepsine Rahmet eylesin. Aslında bütün Müslümanlar cenneti alaya kavuşmak ister ancak nasıl kavuşulacağını bilemeyebilir. Bizlerde acizane karınca kararınca bu bilgileri sizlerle paylaşmaya çalıştık. Allah Azze ve Celle hepinizden ve hepimizden razı olsun.

günlük.jpg (10 KB)
Aliyyü'l Kari'den Günlük Dualar (Mehmet Kasadar)
Rahman ve Rahim Allah'ın adıyla Bizi imana davet eden bize Kur'an ile yol gösteren lütuf ve insanıyla dualarımıza icabet edip kabul eden Allah'a hamdolsun. Salat ve selam. Hakkın davetine çağıran yaratılmışların efendisine aline ashabına taraftarlarına onun yoluna çağıranlara onun milletinden olup da ümmetini koruyup gözetenlere olsun. Yoktan vareden Rabbinin mağfiretini uman davetçi kul AH bin Sultan Muhammed el Kari -Allah ayıplarını örtsün günahlarını bağışlasın- der ki; itibar ehli şeyhlerin virdlerine ve büyük alimlerin hiziplerine hatta seyf duası el erbain el-ismi duasına tutunmuş bir kısım sülük ehli ile kendini kadeh duasını okumaya hasretmiş ve isnadı uydurma olduğunda şüphe olmayan bir kısım duaları okuyan avam insanları görünce; İmam Nevevi'nin el-Ezkar İmam Cezeri'nin Hısnül Haşin İbni Teymiye'nin el-Kelimüt Tayyib İmam Buhari'nin Sahihi Müslim'in Sahihi İmam Suyuti'nin ed-Dûr ve İmam Sehavi'nin el-Kavlül Bedi gibi muteber ve meşhur kitaplardaki hadislerde bulunan me'sur duaları Kur'an ayetleriyle başlayıp seçilmiş nurlu Muhammedi salavatların yapılış şekilleriyle sonlandıracağım şekilde duaları bir araya getirmeyi düşündüm. Bununla dua etmeye çağıranın duasını bekliyorum. Çünkü hayrı işaret eden de gayret eden gibidir. Allah Teala'dan bu gayretimi şükre değer ve amacımı da kabul edilmiş kılmasını isterim. Dua ve övgünün kaynağı olan bu çalışmanın taliplilerinin dillerinde zikredilir ve yalancıların saptırmasından ve münkerlerin tahrifine karşı bir engel kılmasını yine Allah Telal'dan isterim. Kitabı; el-Hizbü'l A'zam vel-Virdü'l Aiham Li İntissabihi ve isnadihi ilar Resül-il-Ekrem (sav) şeklinde adlandırdım. Bunları ezberlemeni anlamını düşünerek içeriği ile amel etmeni sana tavsiye ederim. Çünkü bu dualar kurtarıcı ve helaka sürükleyici amellere karşı dualarla doludur. Nitekim peygamberimiz (sav) hiçbir övülmüş ve güzel hasleti terk etmeden Allah'tan istemiş ve fıtrata uygun olmayan kötü hasletten de. bütün yönleriyle Allah'a sığınmıştır. İşte bu. peygamberane tabi oluş yollarının zirvesi ve tertemiz saf tasavvuf büyüklerine nisbet edilen yüce makamların özetidir. Bu duaları hergün okuyabilirsen güzel olur mümkün olmazsa; her Cuma o da mümkün olmazsa her ay veya her sene o da mümkün değilse hiç olmazsa ömür boyunca bir kere de olsa ganimettir. Bu duaları Arafat'ta okumak istediğinde; şu duaları okuyarak başla;- "Allah'tan başka ilah yoktur O bir tektir ortağı yoktur mülk O'nundur hamd O'na aittir. Ve O her şeye kadirdir." (100 defa) (Yani: La ilahe illellahu vahdehu la seri keleh...)- "İhlas Suresi" (100 defa) "Subhanellahi vel Hamdü lillahi vela ilahe illellahu vellahu ekber vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim." Türkçesi::- "Allah'ı tesbih ederim Hamd Allah'a aittir; Allah'tan başka ilah yoktur Allah büyüktür. Güç ve kuvvet yüceler yücesi Allah sayesindedir.

salih.jpg (24 KB)
Salih Amel (Abdulkadi Geylani)
İnsanlarla söz muhabbeti yapmaktan ve halk tarafından kabul görmekten sakın.Çünkü bu sana fayda değil zarar verir.Sonucundan emin olmadıkça ve Allah (cc) tarafından kalbine kesin bir bilgi gelmedikçe konuşma.Evinde yemek hazırlamadan insanları oraya yemeğe nasıl davet edersin?Bu iş önce temele ihtiyaç duyar bu temelden sonra bina yapılır.Önce sen hikmet suyu fışkırması için gönül arazini kaz; sonra ihlas binasını yap daha sonra da sarayın yükselene kadar mücahede ve salih amellerle meşgul ol.Bundan sonra da bu saraya insanları davet et.

rabbani.jpg (7 KB)
El-Fethu'r Rabbani (Hediye Kitap)
Ey  evladım! Allah'ın nimetlerini itiraf etmediğin sürece kurulman imkansızdır. Nimetleri itiraf seni tevhide gark eder daha sonratevhitte fani olursun ve ondan başkasını görmezsin. Allah'tan şikayetçi olan O'nunla mücade eden kimse O'nu nasıl sevebilir? Aşk sevgi ve yakınlık bu gibi fiillerle bira arada bulunmaz.Kampanya Kitap Özellikleri
Basım Yılı  2020
Baskı  1
Cilt Durumu  Karton Kapak
Dil  Türkçe
Ebat  13.5*19.5
Sayfa  256+400+528+96+114+604
1.Kitap  Ramazan Baharı 30 Günde Manevi Devrim
2.Kitap  Delailü'l Hayrat Türkçe Okunuşlu 
3.Kitap  Ahiret Yolculuğuna Hazırlık
4.Kitap  Aliyyü'l Kari'den Günlük Dualar
5.Kitap  Salih Amel
Hediye Kitap  El-Fethu'r Rabbani
100 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (1)
BENZERKİTAPLAR
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.