Resimli Sözlük

%10
50,00 TL
45,00 TL
%10
%10
50,00 TL
45,00 TL
Kazancınız:5,00
Kitap Açıklaması

"Resimli Sözlük" adlı bu kitap dil öğrenenlerin modern Kazakça Türkçe İngilizce ve Rusça'nın temel kelime dağarcığına hakim olmalarına yardımcı olmak için oluşturulmuştur. Kelimelere resimlerle eşlik etmek kelimelerin tematik gruplarını eğlenceli bir şekilde incelemenizi sağlayacaktır.  Bir nesnenin adını duyan aynı zamanda resmini gören çocuklar  karşılık gelen kelimeleri daha kolay ezberler ve yazılışlarını daha kolay öğrenirler. 

Bu sözlük sadece okuldaki alt sınıflarda dil öğrenen öğrencilerin kelime dağarcığını artırmak için değil aynı zamanda yetişkinlere de yararlıdır. Böyle bir sözlük gelişmeye katkı sağlayan bir konuşma ortamının yokluğunda farklı yaşlardaki tüm öğrenciler için son derece gereklidir. 

Bu sözlük nasıl çalışır? Nasıl kullanılır? 

Öğrenme kolaylığı ve ezberleme kolaylığı için Soyut kelimeler tematik gruplar halinde toplanır örneğin "Aile Ev Hava Durumu" vb. Her kelimeye bir resim eşlik eder. Önce ilgili nesnenin resmi ve ardından nesnenin adının dört dilde yazımı mevcuttur 

Kelimenin kendisini yüksek sesle okuyarak veya başka birinden bunu yapmasını isteyerek çocuklar bu nesnenin adını tanıyabilecek ve hatırlayabilecektir. 

Bu sözlüğü kullanarak öğrenciler bağımsız olarak hedef dilde kelime dağarcığına hakim olma ve kelime dağarcığını genişletme fırsatına sahip olabilecektir. Bu onların dilin sözcüksel sistemini alamalarına da katkı sağlayacaktır.

Kitap Özellikleri''''''''
Barkod9786257681780
Basım Yılı2021
Cilt DurumuKarton Kapak
DilTürkçe
Ebat13,5 x 21
Kağıt Türü1. Hm. Kağıt
Sayfa Sayısı220
135 TL ve üzeri kargo bedava
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
BENZERKİTAPLAR
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.