Muzaffer Çetingüç

Prof. Dr. Muzaffer Çetingüç 1950 yılında Bursa'da doğmuş, evli ve iki çocuk babası, psikiyatri alannda uzman bir doktordur. Prof. Dr. Muzaffer Çetingüç’ün zamanda havacılık alanında da uzmanlığı bulunmaktadır.

Prof. Dr. Muzaffer Çetingüç Eğitimleri

Prof. Dr. Muzaffer Çetingüç İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 1973 yılında mezun olmuştur. 1975 yılında Hava Tababeti Temel Kursunu bitiren Prof. Dr. Muzaffer Çetingüç. Böylece ‘uçuş doktoru’ unvanını da alarak eğitimine bir başarı daha eklemiştir. Prof. Dr. Muzaffer Çetingüç uzmanlığını ise 1977 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde başladığı psikiyatri dalında 1980 yılında tamamlayarak psikiyatri uzmanı olarak mezun olmuştur.

Prof. Dr. Muzaffer Çetingüç Görevleri

Prof. Dr. Muzaffer Çetingüç İlk görev yeri 1980 yılı Eskişehir Hava Hastanesidir. 1992 yılında erişkin psikiyatri dalında Doçent ünvanına yükselen Prof. Dr. Muzaffer Çetingüç 1998 yılında ise Hava Kuvvetlerinden Albay rütbesi ile emekli olmuştur. Prof. Dr. Muzaffer Çetingüç doktorluk görevinin dışında havacılık tıbbı Derneği'nin başkanlığını 2000 yılından beri yürütmektedir. Prof. Dr. Muzaffer Çetingüç ayrıca konusundaki tek olma özelliği taşıyan havacılık tıbbı bülteninde 2016 yılından beri editörlük yapmaktadır.

Hem Tıp Doktoru hem havacılık alanında uzman olan Prof. Dr. Muzaffer Çetingüç 2010 yılında kurulan sivil havacılık akademisinde ise 3 yıl koordinatörlük yapmıştır. 2014 yılı Kasım ayı itibariyle Üsküdar Üniversitesi'nde akademisyen olarak görev yapmaya başlayan Prof. Dr. Muzaffer Çetingüç halen burada Göreve devam etmektedir.

Toplam 2 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.