Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Ödeme Bilgisi

En uygun ödeme seçenekleri

Ravzakitap.com'u tıkladınız ve binlerce ürün arasından en beğendiklerinizi seçip bir tık’la aldınız. Alışveriş tamam, sıra geldi ödemeye! Merak etmeyin, onun da kolayı var. Bizde ödeme seçeneği çok!

Kredi kartı/Banka Kartı
Havale/EFT
Kapıda Nakit

Ravzakitap.com'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartıyla online olarak yapabilirsiniz. İnternet üzerinden Worldcard, Bonus Card, Shop&Miles, Maximum Kart, Advantage, Paraf Kart Kredi Kartları ve bu kart özelliklerine sahip diğer banka kartlarını kullanarak taksitli  alışveriş yapabilirsiniz.Sitemizden yapacağınız peşin alışverişlerde tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz.
Taksitle yapacağınız alışverişlerde ise aşağıdaki kredi kartları geçerlidir:

Yapı Kredi Bankası Worldcard
İş Bankası Maximum Kart
TEB Worldcard, Bonus Kart 
Garanti Bankası Bonus Kart 
Garanti BankasıShop & Miles Kart
Garanti Bankası American Express
Deniz BankBonus Kart
Finans Bank Card Finans
HSBC Advantage Kredi Kartı
Halk BankParaf Kart

ravzakitap.com'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesinde banka kartı da kullanabilirsiniz. Sitemizde tüm bankalara ait debit kartlar geçerli olup, dilediğiniz banka kartıyla ödeme yapma imkânınız bulunmaktadır. (Bazı banka kartları ile gerçekleşen siparişlerin tahsilat ve geri ödeme işlemlerinde yaşanan sorun nedeni ile ilgili kartın kullanımında hata alabilirsiniz.)


Havale/EFT'yle Ödeme

Havale/EFT yapmak istediğiniz bankayı seçin. Sipariş onayından sonra oluşacak sipariş numaranızı havale/EFT’nin açıklama bölümüne eklemeyi unutmayın! İnternetten havale/EFT yaptığınızda aşağıdaki hesap numaralarını kullanınız.Banka bilgileri sitemizin en altında mevcuttur. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.