Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Kargo ve Teslimat

Teslimat için ne kadar ücret ödenir?

Kargo ücretimiz; Seçtiğiniz Kargo Firmasına Göre Değişecektir!

Tüm Türkiye Sabit Kargo 44,90 TL


Kapıda nakit ödeme için ekstra bir ücret ödemem gerekir mi?

850 TL’ye kadar olan siparişlerinizde kapıda nakit ödeme seçeneğimizden faydalanabilirsiniz. Kapıda nakit ödeme hizmet bedeli sadece 25 TL'dir. Siparişlerinize kargo ücretine ek olarak kapıda ödeme hizmet bedeli yansıtılacaktır. Kapıda nakit ödeme seçeneği ile sipariş verebilmeniz için üyelik hesabı oluşturmanız gerekmektedir.


Kargom ne zaman ulaşır?

Siparişleriniz kitapların temin süresine göre kargoya teslim edilir.Adrese teslimat seçeneğinde siparişiniz kargoya verildikten sonra MNG Kargo ve PTT Kargo  aracılığıyla 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.Mobil bölgelerde teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini lütfen dikkate alınız. Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır.


Kargomu nasıl takip edebilirim?

Siparişiniz kargoya verildiğinde size bilgilendirme amaçlı  e-mail göndereceğiz. E-mailin içerisindeki kargo takip linkini tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz. 
Üyelik hesabınızla verdiğiniz siparişlerinizde hesabınıza giriş yapıp ilgili siparişin kargo takip linkini tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz.


Siparişimi farklı bir adrese gönderebilir miyim? Fatura adresimden farklı bir adrese ürün teslim edebilir misiniz?
 
Siparişinizi verirken farklı bir teslimat adresi belirtebilirsiniz. Siparişinizin teslim edilmesi için belirleyeceğiniz adres, ev adresi, iş adresiniz ya da bir arkadaşınızın adresi olabilir.Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi (adres,sokak,mahalle,cadde) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Not: Faturada aynı adrese gönderilir.


Kargom hangi kargo şirketi ile gönderilecek?

Adrese teslimatta siparişleriniz MNG Kargo ve PTT Kargo ve Scotty Kargo aracılığıyla teslim edilmektedir.Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi (adres,sokak,mahalle,cadde) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Lütfen hasarlı kargoları teslim almayınız ve bizimle iletişime geçiniz.Kapıda nakit ödeme ile aldığınız siparişlerinizde ödeme yapmadan önce PTT Kargo yetkilisinden, kimlik ibrazı isteme hakkınız vardır. 


Hangi günlerde teslimat yapılır? Resmi tatillerde teslimat yapılıyor mu?

Teslimatlar çalışma günleri dahilinde hafta içi yapılmaktadır. Resmi tatillerde ve hafta sonlarında teslimat yapılamamaktadır.
Teslimat sırasında evde yoksam başkası paketimi alabilir mi? Teslimat sırasında kimse yoksa ne yapılmalı?
Adrese teslimat seçeneğimizde paketiniz size ve yalnızca birinci dereceden yakınlarınıza teslim edilebilir. Kimlik ibrazı istenecektir ve soyadı tutarlılığı gerekmektedir. Teslimat adresinde paketinizi alan kişinin imzası istenecektir. Eğer adreste kimse yoksa kurye tekrar size ulaşmayı deneyecektir. Paketinizi almanız ya da yeniden bir teslimat tarihi belirlenmesi için bir kart bırakabilir. Şubeye geri getirilen kargolar 3 iş günü içerisinde teslim alınmalıdır. Aksi takdirde göndericinin bilgisi dahilinde kargo çıkış şubesine iade edilir.


Yurt dışına teslimatınız var mıdır?

Maalesef yurt dışına teslimatımız şu an için mümkün değildir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.