Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 1-5 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin ravzakitap.com-İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Kargo ücreti: 
                      PTT  Kargo: 0-100 TL arası 25,00 TL (Kdv Dahil), 
                      PTT  Kargo: 100-275 TL arası 20,00  TL (Kdv Dahil), 275 TL üstü BEDAVA!
                      SCOTTY Kargo: 0-100 TL arası 25,00 TL (Kdv Dahil), 
                      SCOTTY Kargo: 100-275 TL arası 20,00  TL (Kdv Dahil), 275 TL üstü BEDAVA!
                      MNG Kargo:0- 300 TL arası 30,00 TL (Kdv Dahil), 300 TL üstü 20,00 TL !
                      Kapıda Ödeme: PTT Kargo: 12,50 TL (Kdv Dahil), MNG Kargo Kapıda Ödeme aktif değil!
                      NOT: Kapıda ödeme sipariş verebilmek için; 50 TL ve üzeri sepet tutarınız olması gerekir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından ravzakitap.com garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

ravzakitap.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.