Aydın Başar

Aydın Başar; yine genç neslin yazarlarından bir tanesi olan Aydın Başar 6 Kasım 1980 yılında Sivas'ta dünyaya gelmiştir. Doğumundan üniversite mezuniyetine kadar Sivas'ta kalan Aydın Başar genç neslin yazarlarından bir tanesi olarak tanınmaktadır. Aydın Başar evli ve ikiçocuk babasıdır. Bir çok dergi ve gazete makaleleri yayınlanan Aydın Başar’ın Dünyabizim.com adlı sitesinde de birçok yazıları mevcuttur.

Aydın Başar Eğitim Hayatı

Sivas'ta dünyaya gelen Aydın Başar; eğitim hayatına Sivas'ta başlamıştır. Selçuk İlkokulu'nda ilkokul eğitimini aldıktan daha sonra Fevzi Paşa Ortaokulu'nda ortaokul eğitimini alan Aydın Başar Cumhuriyet Lisesi’nde Lise eğitimini tamamladıktan sonra Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden de mezun olmuştur.

Aydın Başar Eserleri

Aydın Başar 18 yaşından itibaren birçok dergide yazıları yayınlanan bir yazar olarak genç yaştan itibaren yazma konusunda çok başarılıdır. Altınoluk, Genç Dergisi, Somuncu Baba, Gülistan, Yenidünya, Anadolu Gençlik, Vuslat, Beyan, Burhan, Fikirname Ve İstanbul gibi dergilerde aynı zamanda Milli Gazete ve Dünya ve Yenisöz gazetelerinde makaleleri 1998 yılından beri yayınlanmaktadır. Dergi ve gazetelerin yanı sıra Dünyabizim.com adlı sitede de birçok yazısı mevcut olan Aydın Başar 2005 yılında öğretmenliğe başlamıştır.

Aydın Başar Görev Yerleri

Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun olduktan sonra öğretmenlik yapmaya başlayan Aydın Başar ilk görev yeri 2005 yılında Şırnak'ın Uludere ilçesinde ki görevidir. 2009 yılından itibaren ise İstanbul Bağcılar'da Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı bir okulda öğretmenlik yapmaya devam eden Aydın Başar günümüzde de aynı okulda öğretmenliğe devam etmektedir

Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.