Elizabeth Carney

Başta çocuklar olmak üzere eğitici ve aktivite içeren kitapları ortaya çıkarması ile bilinen Elizabeth Carney, bu kategorinin en önemli temsilcileri arasında yer alıyor. Hitap ettiği kitleye fazlasıyla uygun ve eğlenceli eserler ortaya koyması nedeniyle, çocuk bireyler Carney’in eserlerini sıklıkla alıyor. Kişisel gelişim unsurları da içeren içerikler nedeniyle büyük beğeni toplayan Carner, Türkçeye çevrilen de çok sayıda eserin sahibidir.

National Geographic bünyesinde de çalışarak kalitesini ispatlayan yazar, 2015 yılından bu yana ağırlıklı olarak çocuk bireylerin aktivite ağırlıklı içeriklerine yön vermektedir. Başarılı yazar, kısa sürede önemli bir kitleyi elde etmeyi başararak beğeni toplayan ve takip edilen bir isim olmayı başarmıştır.

National Geographic Kids: Gezegenler

Gezegenler adlı 32 sayfalık çocuk kitabı ile büyük beğeni toplayan Carney, Nat-Geo bünyesindeki en verimli çalışmasını da bu eser ile yapmıştır. 2015 yılında çıkarmış olduğu normal boy olarak sunulan eseri, yoğun bir ilgi görmeyi başardı. 9-12 yaş arası çocukların da keyifli bir şekilde okuyabileceği eserler ortaya koyan Carney, bu yaş grubunun gelişimi için uzun yıllardır yoğun bir çaba harcıyor. Bu çabalarının meyvelerini de, Nat Geo bünyesinde çıkarmış olduğu bu eser ile toplamış oluyor.

Elizabeth Carney Eserleri

Cayney, bugüne kadar çocukların kişisel gelişimi adına da son derece önemli kitaplar ortaya çıkarmış bir yazardır.

National Geographic Kids: Süper Uzay Paketi

National Geographic Kids: Kediler ve Köpekler

National Geographic Kids: Gezegenler

National Geographic Kids: Mars Kızıl Gezegen

National Geographic Kids: Mumyalar

National Geographic Kids: Kayıp Yunusları Bulan Köpek

National Geographic Kids: Mars

Toplam 5 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.