Erkek Kitapları

Bazı kitaplar vardır ki hedef kitlesi kesin ve nettir. Sadece bir zümreye, bir topluluğa atfedilirler. Evet, yalnızca bir cinse yazılmış kitap kategorisi erkek kitapları olarak ayrılıyor. Bu kitaplar erkeklerin dilinden konuşuyor ve onlara istediğini veriyor. 

 Erkekler İle İlgili Her Şey

 Onların dünyası, onların bakış açısı, onların zihniyeti ve kısacası onlara dair her şey. Bu özel olarak derlenmiş kategoride erkekler için yazılmış ya da erkekleri anlamak isteyen kadınların da başvuracağı ve pek çok şey öğreneceği kitaplar yer almaktadır. Bu güne kadar erkekler için binlerce kitap kaleme alındı. İşte hepsi burada. Bu kitaplara dünyadan ve ülkemizden birkaç örnek verecek olursak...

 Başlıca Erkek Kitapları

 Erkekler Neden Aldatır?, Erkekler Gerçekte Ne İster? Holi Şit, Erkekliğin 100 Kuralı, Erkek Kimliğinin Değişmeyen Halleri ve Medyada Hegomonik Erkeklik gibi kitaplar erkek kitaplarına başlıca örneklerdir. Burada her bütçeye uygun teorik ve kurgu erkek kitapları yer almaktadır. Görselleri tıklayarak kitaplar ile ilgili sayfa sayısı, genel bilgi, yazarın hayatı ve ödeme seçenekleri gibi bilgilere kolayca erişebilirsiniz.

 

Toplam 23 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.