Hasan Uzun

Hasan Uzun, 1989 yılında Manisa'nın Salihli ilçesinde dünyaya gelmiştir. 4 yaşından itibaren Konya'nın Beyşehir ilçesinde yaşamaktadır. Beyşehir ilçesinde Öğretmen Lisesini bitirdikten 4 sene sonra Selçuk üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun olmuş, Sınıf öğretmenliğine aynı sene başlamıştır. 24 yaşında yazdığı 'Şeytan Arkadaşlık İsteği Gönderdi' kitabı ile tanınmış, ardından 1 yıl sonra yazdığı 'Ateş Düşürücü' kitabı ile de büyük bir okuyucu kitlesine sahip olmuştur. Bu kitaplarından sonra 'Bugün Allah İçin Ne Twitledin', 'Sensörlü Cennet Kapısı' adlarında ilginç eserler yazmıştır. Daha sonra çocuklara yönelik olan 'Öpücük Atan Mandalina' kitabında ise bizzat kendi yaşadıklarını hikayeleştirerek anlatmıştır. Bu kitap çok kısa zamanda okurlar tarafından büyük bir ilgiyle karşılanmıştır.

Yeni kitap yazımlarına çok hızlı bir şekilde devam eden bu yazarın bu güne kadar tüm mal varlığının 986 kitap, 291 dergiden ibaret olduğu belirtilmiştir. Kendisi evli değildir. 2 çocuk amcası ve 5 çocuk dayısıdır. Aynı zamanda sosyal medya gözlemciliği de yapan bu çok yönlü yazar, gün geçtikçe servetini arttırmakta ve ülkemizde 'Soyadı ile uyumlu en iyi kişi' olarak kendinden bahsettirmektedir.

Hasan Uzun

Hasan Uzun, birkaç yıldır haberdem.com İnternet sitesinde de köşe yazarlığı yapmaktadır. Şu anda Prof. Dr. Necmeddin Erbakan Üniversitesi'nde master yapmaktadır. Günden güne işinde ustalaşan bu yazarın müzik dinlemeyi çok sevdiği ve müzikal eserler söylemeye bir hayli ilgisi olduğu bilinmektedir.

Toplam 11 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.