Hayati İnanç

Hayati İnanç 1961 yılında Denizli'nin Çameli İlçesinde dünyaya gelen Hayati İnanç 4 kardeşin en büyüğüdür. Aslen sudan kökenli olan Hayati İnanç'ın dedesi Muğlalı bir ağa tarafından Medine’den getirilen bir köledir. Gayet mütevazi bir aile hayatı olan Hayati İnanç’ın babası memur, annesi ise ev hanımıdır.

Eğitim Hayatı

Hayati İnanç ilkokul eğitimini doğduğu İlçe olan Denizli'nin Çameli ilçesinde tamamlamıştır. Daha O yIllardan çok başarılı bir öğrenci olacağı belli olan Hayati İnanç okulunu birincilik derecesi ile bitirmiştir. Okul bittikten sonra Kur'an Kursunda eğitim alan Hayati İnanç burada Arapça ve Farsça kelimelerin kökenlerini araştırmaya başlayıp kendini bu geliştirmiştir. Ortaokulda Aydın Nazilli Devlet Parasız Yatılı Okulunu kazanıp burada okuyan Hayati İnanç 1977 yılında Aydın lisesinde Lise eğitimini tamamlamıştır. 1984 yılında İstanbul üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Avukat olan Hayati İnanç aynı zamanda yayıncılık, yönetmenlik, yöneticilik, denetçilik, öğretmenlik ve sunuculuk görevlerini de başarı ile yerine getirmiş bir şahıstır.

Eserleri

Hayati İnanç kendini çok geliştirmiş bir bireydir özellikle bir üniversite yıllarında çok fazla okumalar gerçekleştirmiştir. Hatta bir dönem okula gitmeyerek sadece ilmi okumalar yapan Hayati İnanç bunun sonucu olarak bu gün yazdığı eserlerin zeminini hazırlamıştır. Hayati İnanç ‘Can Veren Pervaneler‘ ismini verdiği eserini 5 cilt halinde yayınlamıştır. Hayati İnanç Aynı zamanda şu anda TRT televizyonunda ‘Can Veren Pervaneler’ isimli programı da hazırlayıp sunmaktadır.

Toplam 10 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.