Sabahattin Uçar

İslam dini üzerine çok sayıda eğitici ve öğretici nitelikte kıymetli eserler kaleme alan bir yazarımızdır. Eserleri arasında "Kendine Çok İyi Bak" adlı kitabı ile Sabahattin Uçar büyük bir ilgi görmüş ve okuyucularının beğenisini kazanmıştır. Yakından takip edilen yazarlar arasında yerini almıştır. Yazarın kitapları seçkin yayınevleri tarafından okuyuculara sunulmaktadır. İnsanların, aile bireylerinin birbirleri ile iletişim ve ilişkilerinde dikkat edilmesi gereken hususları, örnek davranış modellerini en güzel şekilde okuyucularına aktarmakta, sevgi, huzur, güven, saygı ve hoşgörünün önemi vurgulamaktadır.

Sabahattin Uçar'ın Eserleri

- Teşkilatçının Başarı Kılavuzu

- Eşler Arasında Karşılıklı Saygı

- Eşler Arasında Karşılıklı Hoşgörü

- Eşler Arasında Karşılıklı Fikir Birliği

- Eşler Arasında Karşılıklı Güven

- Babadan Oğula Nasihatler

- Niçin Yılda Bir Ay Oruç Tutmalıyız

- Bir Yastıkta Ömür Boyu Mutluluk

- Beşeriyeti Aydınlatan Kutlu Doğum

- Teşkilat Hastalıklarımız

Kendine Çok İyi Bak Kitabına Dair

Yazarın büyük bir takdir toplayan kitabında, kişinin kendisine nasıl bakması gerektiğine ilişkin önemli yöntemler göstermekte ve kendine iyi bakmanın kurallarını okuyucu ile paylaşmaktadır. Bu eser, kendi ile barışık ve hem bedenen hem ruhsal yönden sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralamak isteyen tüm insanların, mutlaka okuması ve başucundan ayırmaması gereken kitaplardan biri.

Rehber bir kitap misyonunu üstlenen eserin ana fikri: başkalarını kendine iyi bak demesinin kişinin kendisine iyi bakması için yeterli olmayacağı, asıl önemli olanın kişinin kendisine iyi bakması gerektiğinin kendisinin farkına vararak bu yönde olumlu adımlar atması olduğudur.

Toplam 8 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.