Ahmet Bulut

Günümüz genç yazarlarından ve ilahiyatçılarından.

Ahmet Bulut Kimdir?

Ahmet Bulut 1971 yılında Çanakkale'nin Bayramiç ilçesi Karaköy köyünde dünyaya gelmiştir. Ahmet Bulut ilkokula Karaköy İlkokulunda gitmiştir. Ortaokulu ve liseyi ise ilçede yani Bayramiç' de Bayramiç İmam Hatip Lisesinde okumuştur. Ahmet Bulut Üniversite eğitimi için ise İstanbul'a gitmiştir. İstanbul' da Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde okumuş ve buradan mezun olmuştur.

Ahmet Bulut birçok seminer ve konferanslara da konuşmacı olarak katılmıştır. Düzenli olarak Gaziosmanpaşa İlim Kültür ve Çevre Derneği'nde haftalık seminerler vermiştir.

1997 ile 2003 yılları arasında yine düzenli haftalık seminerler verdiği diğer dernekler şunlardır: Sanayi Mahallesi Kardelen Çevre Derneği yine Gazi Mahallesi Riyaz Çevre Derneği, ayrıca Bakırköy Vera Ahlak Kültür ve Çevre Derneği gibi talep üzerine birçok seminerlere de ahmet bulut konuşmacı olarak katılmıştır.

Ahmet Bulut " Namazla Diriliş Programını " da başlatan kişidir. Kendisi 2006 yılında hacda Mekke ve Medine' deki namaz coşkusundan öylesine etkilenmiştir ki; ülkemizde de namaz bilincini geliştirmek gayesiyle bu programı başlatmıştır.

Ahmet Bulut Ve Eserleri

Ahmet Bulut' un basılı eserleri yani kitapları şunlardır:

" Gençler İçin Sorularla Namaz "

" Allah' ın Özel Kulları: Engelliler "

" Fatma - Dua Engel Tanımaz "

" Ramazanı Nasıl İhya Ederim? "

" Haydi Kurtuluşa "

" Cennete koşanlar "

" Cennete Giden Yollar "

" Özge' nin Dirilişi "

" Gençlerle Namaz "

" Kuran' la Yaşamak "

" Aşkın ev hali "

" Allah'a Koşan Genç "

" Cennete Götüren Namaz "

" Dua Engel Tanımaz Fatma "

" Namaz Dirilişe Çağrı "

" Çocuklarımıza Namazı Nasıl Sevdirelim? "

Toplam 16 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.