Peygamberimin Arkadaşları / İlkokullar İçin Peygamberim Serisi 3

%36
32,00 TL
20,48 TL

Peygamberimin Arkadaşları / İlkokullar İçin Peygamberim Serisi 3

Prof. Dr. Adnan Demircan
HAVALE :20,28 TL %1 EFT İndirimi
32,00 TL
%36
%36
20,48 TL
HAVALE :20,28 TL %1 EFT İndirimi
Kitap Açıklaması

Yüce Allah tarafından son ilahi mesajı insanlığa tebliğ etmekle görevlendirilen Peygamberimizin (sas) hayatını öğrenmek her dönemde bütün insanlar için gereklidir. Zira âlemlere rahmet olan Allah Elçisi'nin getirdiği mesaj insanlığın kurtuluşunun tek yoludur. Bu nedenle Allah Elçisi'nin bu mesajı nasıl anladığı ve yaşadığı bizim için çok önemlidir.
Elinizdeki kitap "Peygamberimin Hayatı" "Peygamberimin Ahlâkı" "Peygamberimin Arkadaşları" ve "Peygamberimin Hayatından Hikâyeler" başlıklarını taşıyan dört kitaplık "İlkokullar İçin Peygamberim Serisi" çerçevesinde kaleme alınmıştır. Bu kitaplar Allah Elçisi'nin yaşadığı dönemi ve arkadaşları olan sahabeyi sahih bilgiye dayanarak anlatma düşüncesiyle ortaya çıkmıştır.
Günümüzde Hz. Peygamber hakkında çocuklarımıza bilgi verirken onların seviyelerine uygun yararlanabileceğimiz yeterli kitap bulunmadığı düşüncesiyle doğru bilgiyi esas alarak hazırlanan kitaplar Prof. Dr. Âdem Apak Prof. Dr. Adnan Demircan Prof. Dr. Şaban Öz ve Doç. Dr. Mahmut Kelpetin tarafından kaleme alınmıştır.

Kitap Özellikleri''''''''
Barkod9789755485232
Basım Yılı2021
Cilt DurumuKarton Kapak
DilTürkçe
Ebat20,5 x 24
Kağıt TürüKitap Kağıdı
Sayfa Sayısı72
135 TL ve üzeri kargo bedava
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.