Kanatlarımda İstanbul (Karton Kapak)

%25
650,00 TL
487,50 TL

Kanatlarımda İstanbul (Karton Kapak)

%25
%25
650,00 TL
487,50 TL
Kazancınız:162,50
Kitap Açıklaması

Profesyonel Rehber Tarihçi-Yazar Saffet Emre Tonguç ve İletişim Danışmanı-Yazar Zeynep Şahin Tutuk'un birlikte kaleme aldığı Drone Pilotu Halit Bilen'in fotoğraflarıyla onlara eşlik ettiği bir İstanbul masalı başlıyor. Alfa Yayınları markasıyla okuyucuyla buluşacak Kanatlarımda İstanbul kitabı eşsiz şehrimizin 80 farklı noktasını hem tarihi hem bugünüyle anlatıyor. Daha önce hiç görmediğiniz açılarla ve aynı karede hiç buluşmamış yapılarla; 8500 yıllık tarihe uçuracak bir İstanbul seyri ve bir zenginliği sunuyoruz.
Biz bir İstanbul masalı anlatmak istedik. İstanbul masalların en görkemlisini verdi bize. Bir İstanbul tablosu çizmekti niyetimiz. İstanbul gökkuşağının tüm renklerini saçtı önümüze. Coşkuyla! Sürprizlerle! Cömertçe...
İstanbul'u anlatmak için önce anlamak anlamak için de önce hissetmek gerekti. Hislerin peşine düştük. 8500 yıllık tarihe de döndük yüzümüzü 21. yüzyılın metropolüne de... Kalıplara sığmayan her zaman şaşırtan keşfetmeye doyulamayan şahsına münhasırlığın şımarıklığını yaşayan ve yaşatan bir kenti anlatmak elbette kolay değildi. Kolay olsun diye değil adı İstanbul olsun diye yazdık anlattık fotoğrafladık.
Daha önce hiç görmediğiniz açılardan bir İstanbul seyri daha önce aynı karede hiç buluşmamış yapılarla bir İstanbul zenginliği sunduk.
Biz bir İstanbul anlattık. Çok kültürlü çok renkli eskiyi ve yeniyi harmanlayan farklılıkları koynunda yan yana saklayan güzelliği küsleri barıştıran tarihi kendine hayran bırakan bir İstanbul. Bir martı kanadına takılıp dünyanın en güzel şehrini dolaştık; kanatta size de yer açtık. Takılın peşine seyreyleyin İstanbul'u. Söyleyecek çok şeyi var...

Kitap Özellikleri''''''''
Barkod9786254496110
Basım Yılı2022
Cilt DurumuKarton Kapak
DilTürkçe
Ebat13,5 x 19,5
Kağıt TürüKuşe Kağıt
Sayfa Sayısı415
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.