Abdulfettah Ebu Gudde Seti (5 Kitap) (Pratik Baskı)

%38
81,00 TL
49,98 TL
%38

Abdulfettah Ebu Gudde Seti (5 Kitap) (Pratik Baskı)

Abdulfettah Ebu Gudde
HAVALE :49,98 TL %1 EFT İndirimi
%38
81,00 TL
49,98 TL
HAVALE :49,98 TL %1 EFT İndirimi
Kitap Açıklaması

zamanın kıymeti.jpg (124 KB)
Zamanın Kıymeti (Pratik Baskı) Mazimizdeki güzellikleri ortaya koyan bu çalışma vakitlerini dolu dolu geçirme hususunda herkesi teşvik etmektedir. Eserin sahibinin yetmişten fazla çalışmasının bulunması ve çağımızın en önde gelen hadisçilerinden biri olması kitabın kıymetini daha da artırmaktadır.

ilimz.jpg (130 KB)
İLİM YOLUNDA SABIR Abdulfettâh Ebû Gudde'nin elinizdeki bu eseri ilim uğruna gayret sarf eden yaz kış gece gündüz demeden kendilerini ilme adayanların hayatlarından örnekler sunmaktadır. Bu örnekler öğrenme azminiziartıracak hedeflerinizi yükseltecek kalplerinizi aydınlatacak engellere karşı sabretmenizi sağlayacaktır.

bir eğitimci.jpg (129 KB)
Bir Eğitimci Olarak Hz. Muhammed (SAS)Elinizdeki eser bilginin her şeyi kuşattığı bu çağda değişen ve gelişen eğitim metotlarına öncülük edecek ipuçları sunmaktadır. Ayrıca muazzam hayatıyla tüm insanlığa örnek olan Peygamber Efendimiz'in öğretimde kullandığı farklı ve etkili yöntemleri sade bir üslupla anlatmaktadır. Otuz yılı aşkın bir çalışmanın ürünü olan bu müstesna eser cehaletin düşmanı olan her yaştan okuyucunun başucu kitabı olmayı hak etmektedir. HADİS

hadis.jpg (104 KB)
İLMİNİN TEMEL KONULARI Ey okuyucu Allah Rasûlü sallallahü aleyhi ve sellem'i anlamada önemli kilometre taşlarından biri olan cerh ve tadîl konusunda zihnindeki soru işaretlerini giderecek şeyin ta kendisi işte bu kitaptır. İstifade etmeye bakasın.

mevzu.png (401 KB)
MEVZU HADİSLERİ SAHİHLERDEN AYIKLAMA REHBERİ Elinizdeki kitap mevzu hadisler alanında telif edilen en güzel küçük hacmine rağmen en çok bilgi içerenlerden senedine bakmaksızın hadisi anlamaya yönelik en çok kaideyi barındıran kitaplardandır.Ey ilim yolcusu sünnet-i seniyye konusunda muhtaç olduğun yolunu aydınlatacak kandil işte bu kitaptır. Ta ki okuyup sırat-ı müstakim üzere daim olasın.
Kitap Özellikleri
Basım Yılı 2019
Baskı 1
Dil Türkçe
Ebat 13.5*21
ISBN-10 9786059168724
Kapak Ciltsiz
Sayfa 881
75 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (2)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.