Abdulfettah Ebu Gudde Seti (5 Kitap) (Pratik Baskı)

%57
123,00 TL
52,50 TL
%57

Abdulfettah Ebu Gudde Seti (5 Kitap) (Pratik Baskı)

Abdulfettah Ebu Gudde
HAVALE :51,98 TL %1 EFT İndirimi
%57
123,00 TL
52,50 TL
HAVALE :51,98 TL %1 EFT İndirimi
Kampanya Açıklamasızamanın kıymeti.jpg (124 KB)
Zamanın Kıymeti (Pratik Baskı): Mazimizdeki güzellikleri ortaya koyan bu çalışma vakitlerini dolu dolu geçirme hususunda herkesi teşvik etmektedir. Eserin sahibinin yetmişten fazla çalışmasının bulunması ve çağımızın en önde gelen hadisçilerinden biri olması kitabın kıymetini daha da artırmaktadır.islam-edebinden-bir-demet-arastirma-inceleme-takdim-920097-36-B.jpg (68 KB)
 İslam Edebinden Bir Demet: İslam tarihinde birbirinden güzel edep, ahlak ve terbiye örnekleri mevcuttur. Cemiyet hayatı içinde pek çok kardeşimiz, bu güzelliklerden ya habersiz ya da sahip oldukları bilgileri eksik veya çarpık. Merhum Abdulfettâh Ebû Gudde, bu bilgileri bir araya toplayarak kardeşlerimizin hizmetine sundu. Bu ahlâk kurallarını hayata aksettirmek için ihmalkâr davranmamak gerekir. Bu kurallar basite alınmamalıdır. Aile ve kardeşler arasında bu tür kurallara gerek yok anlayışı edep ve ahlak zaafiyetine sebebiyet verecektir.

bir eğitimci.jpg (129 KB)
Bir Eğitimci Olarak Hz. Muhammed (SAS): Elinizdeki eser bilginin her şeyi kuşattığı bu çağda değişen ve gelişen eğitim metotlarına öncülük edecek ipuçları sunmaktadır. Ayrıca muazzam hayatıyla tüm insanlığa örnek olan Peygamber Efendimiz'in öğretimde kullandığı farklı ve etkili yöntemleri sade bir üslupla anlatmaktadır. Otuz yılı aşkın bir çalışmanın ürünü olan bu müstesna eser cehaletin düşmanı olan her yaştan okuyucunun başucu kitabı olmayı hak etmektedir. HADİS

hadis.jpg (104 KB)
Hadis İlminin Temel Konuları: Ey okuyucu Allah Rasûlü sallallahü aleyhi ve sellem'i anlamada önemli kilometre taşlarından biri olan cerh ve tadîl konusunda zihnindeki soru işaretlerini giderecek şeyin ta kendisi işte bu kitaptır. İstifade etmeye bakasın.

mevzu.png (401 KB)
 Mevzu Hadisleri Sahihlerden Ayıklama Rehberi: Elinizdeki kitap mevzu hadisler alanında telif edilen en güzel küçük hacmine rağmen en çok bilgi içerenlerden senedine bakmaksızın hadisi anlamaya yönelik en çok kaideyi barındıran kitaplardandır.Ey ilim yolcusu sünnet-i seniyye konusunda muhtaç olduğun yolunu aydınlatacak kandil işte bu kitaptır. Ta ki okuyup sırat-ı müstakim üzere daim olasınKampanya Kitap Özellikleri
Basım Yılı 2020
Baskı 1
Cilt Durumu Karton Kapak
Dil Türkçe
Ebat 13.5*21
Sayfa 160+136+192+176+184
1.Kitap Zamanın Kıymeti
2.Kitap İslam Edebinden Bir Demet
3.Kitap Bir Eğitimci Olarak Hz. Muhammed (SAS)
4.Kitap Hadis İlminin Temel Konuları
5.Kitap Mevzu Hadisleri Sahihlerden Ayıklama Rehberi
125 Tl ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava
ayni-gun-kargo-669x371.png (26 KB)
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (13)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.